Hlavní Stránka

Blog byl založen 10.6.2009

Reklamy sem

Kontrola SBtady

Děkuji,že chodíte na můj blog,choďte na něj i nadále

Vtipy o Pepíčkovi

11. července 2009 v 18:08 | Nikča-majitelka blogu |  Ostatní
Přijde Pepíček domů a říká mamince:Maminko,já už umím počítat do 15.Maminka na to:
"Tak ukaž."
"Jeden,dva,tři,čtyři,šest,sedm,osm,devět,deset,jedenáct,třináct,čtrnáct a patnáct."
"A kde jsi Pepíčku nechal pětku a dvanáctku?"
"Pětku jsem dostal do žákovské knížky a dvanáctku jsem vypil za rohem."

Přijde Pepíček domů a říká mamince:Maminko,já už umím počítat do 15.Maminka na to:
"Tak ukaž."
"Jeden,dva,tři,čtyři,šest,sedm,osm,devět,deset,jedenáct,třináct,čtrnáct a patnáct."
"A kde jsi Pepíčku nechal pětku a dvanáctku?"
"Pětku jsem dostal do žákovské knížky a dvanáctku jsem vypil za rohem."

Paní učitelka z mateřské školky jde s dětmi na nudistickou pláž (v rámci poznávání okolních vlivů), na pláži se paní učitelka před dětmi vysvlékne a začne se opalovat. Pepíček za ní přijde a začne ji obcházet. Paní učitelka trochu znervózní a zachvilku se pepíček zeptá. "Paní učitelko, co to máte mezi nožičkama?" Paní učitelka na to. "No, Pepíčku, to je kočička, víš?" A Pepíček. "To je ale nějaká divná kočička, vždyť nemá očička!" "No Pepíčku ona je má zavřený, protože spinká." Pepíček zase chvilku obchází a prohlíží si kočičku, a pak řekne. "Já si spíš myslím, že je chcíplá, protože strašně smrdí a vůbec se nehejbá!"


Paní učitelka se hrozně rozčílila a řekla: "Jestli toho hned nenecháte, máte po ptákách". Pepíček se přihlásil a zeptal: "A co holky?"
Paní učitelka přijde do třídy zavolá si Pepíčka a říká: "Pepíčku ty jsi mi včera lhal. Ty jsi říkal, že tvůj dědeček předevčírem zemřel a já ho dneska viděla v okně." Já jsem vám nelhal paní učitelko, ale tatínek ho tam dal, protože dneska roznáší listonoška důchody."


Ve škole se ptá paní učitelka dětí: "Kampak pojedete o prázdninách?" Přihlásí se Anička a povídá: "My doma mluvíme anglicky, tak pojedeme do Ameriky!" Přihlásí se Honzík a povídá: "My mluvíme doma německy, tak pojedeme do Německa!" A přihlásí se Pepíček a povídá: "My mluvíme doma sprostě, tak pojedeme do pr*ele!"

Přiběhne Pepíček k benzínové pumpě s kanystrem: "Deset litrů benzínu, honem!" "Co je, hoří snad?" "Jo, naše škola. Ale nějak to uhasíná."

Ve třídě se děti baví o svých prarodičích. Děti si povídají o tom jak žili, co dělali, kde byli. Na řadě je Pepíček, a říká: "Paní učitelko můj dědeček měl strašnou smrt, on zemřel v koncentračním táboře." Učitelka říká: "To je strašný Pepíčku, tvůj dědeček byl opravdu hrdina a jak se to stalo?"
"No on se ožral a spadl ze strážní věže."

Pta se ucitel v hodine MATEMATIKY: "Trida ma 35m2 a slunce do ni sviti pod uhlem 42°.Kolik mam roku?" Pepicek odpovi: "40." Ucitel zatleska a rekne: "Jak jsi na to prisel?" Pepicek: "To je takhle-ja mam bratrance,ktery ma 20 let a otec o nem rika,ze je to polovicni debil!"

Paní učitelka se ptá dětí ve škole: "Tak děti, co nám dává koza?" Přihlásí se Maruška: "Koza nám dává mléko a maso." "Ano,správně." "Co nám dává prase?" Přihlásí se Janička: "Prase nám dává maso." "Ano." "A co nám dává kráva?" Přihlásí se Pepíček a říká: "Kráva nám dáva domací úkoly."

Syn přinese domů vysvědčení a otec mu říká: Tak za takové vysvědčení se dává pár facek! Syn mu říká: Máš pravdu tati, pan učitel bydlí hned za rohem!

Maminka pošle Pepíčka do obchodu a říká: "Pepíčku říkej na všechno ano." Pepíček příjde do obchodu a prodavačka se ho ptá: "Chceš autíčko?" Pepíček: "Ano." Jde pepíček po ulici a potká boxera a ten se ho ptá: "Chceš přes držku?" Pepíček: "Ano." Pepíček příjde domů celý od krve a maminka se ho ptá: "Co jsi proboha dělal?" "Říkal jsem na všechno ANO a když se mě boxer ptal jestli chci přes držku tak jsem mu řekl ano." Tak ho maminka pošle druhý den do obchodu a říká: "Dnes naopak říkej na všechno ne." Příjde Pepíček do obchodu a prodavačka se ptá: "Chceš autíčko?" Pepíček: "Ne." Jde pepíček po ulici a zase potká boxera a ten se ho ptá: "Stačilo ti to včera?" Pepíček: "Ne."

Anička volá Pepíčkovi: "Pepíčku,přijď dneska večer k nám,nikdo nebude doma."
Pepíček se navoní, učeše, obleče, přijde, zazvoní...
a nikdo není doma...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | 11. července 2009 v 18:14 | Reagovat

Máš hezkej blog,a ty vtipy jsou good

2 Miska Miska | Web | 13. července 2009 v 14:08 | Reagovat

Ahojky Niki,
máš klááááásnej blog ale koukám na tu navstevnost:-)chces mit větší?jestli ano tak mi napis na blog.Kámoška na svůj blog dala článek s mym blogem a tím mě dala navstevnost na 200 a vic tak bych ti to mohla taky takhle udělat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama